NASZE PLACÓWKI

Przychodnia Felińskiego 24

O nas

Opieka medyczna dla całej rodziny

NZOZ „Krowodrza” filia nr 1  przy ul. Felińskiego 24 istnieje od 2014 roku, przez ten relatywnie krótki czas zyskał swoich zwolenników, stale zwiększając populację swoich Pacjentów. 

Przychodnia zapewnia opiekę nad dorosłymi i dziećmi w czasie choroby oraz realizując programy profilaktyczne. Poradnia wykonuje badania przesiewowe dzieci (patronaże, bilanse zdrowia dziecka) i realizuje Program Szczepień Ochronnych zgodnie z kalendarze szczepień ochronnych zarówno obowiązkowych jak i zalecanych. 

Personel medyczny naszej placówki ma zawsze czas dla pacjenta, aby służyć mu poradą, dzięki czemu zyskuje coraz większą liczbę zadowolonych pacjentów i dobrą markę w środowisku medycznym.

Wizyty położnej u ciężarnej i kobiety w okresie połogu odbywają się po umówieniu telefonicznym w domu Pacjentki lub w miejscu udzielania świadczeń.

Posiadamy kontrakt z NFZ na Podstawową Opiekę Zdrowotną w zakresie lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarki środowiskowo-rodzinna oraz położnej środowiskowo-rodzinna.

Dodatkowo dla naszych Pacjentów uruchomiony jest Punkt Pobrań Diagnostyki, w którym od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 10:00 można oddać materiał do badań analitycznych.